Офіційний сайт Петрівської сільської ради

Петрівська
сільська рада
Офіційний сайт
Петрівської сільської ради
  • Новини
  • Засідання позачергової 57 сесії Петрівської сільської ради

Засідання позачергової 57 сесії Петрівської сільської ради

Відбулося засідання позачергової 57 сесії, яке було проведено у два пленарних засідання 02 і 09 липня.  

Позачергова сесія скликана з метою переважно земельних питань, адже вони повинні бути розглянуті у місячний термін з дати надходження. Також важливим було питання щодо внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства «Петрівський благоустрій», що в подальшому дасть можливість бронювати працівників даного підприємства, яких залишилось не так багато, а нових працівників знайти важко. 

На засіданні 02 липня депутату Петрівської громади Соловйову Роману Володимировичу було вручено подяку від волонтерського підрозділу «Комітету дружин та матерів прикордонників в Одеській області» за всебічну допомогу військовослужбовцям. 

На початку сьогоднішнього засідання Петрівський сільський голова Радіон Старенький представив нового офіцера громади капітана поліції Кирієнка Олександра Миколайовича, який пройшов конкурс і призначений до Петрівської громади. Олександр Миколайович житель села Лютіж і для його роботи готується приміщення в ЖК «Смарагдове Місто», де буде облаштовано ще одну поліцейську станцію. Контактний телефон Кирієнка Олександра: 0633534259 

Також Радіон Миколайович привітав поліцейського офіцера нашої громади Зубова Вячеслава Олеговича з присвоєнням звання майора поліції.

Далі розглядалися питання засідання, зокрема:

Прийнято рішення про формування земельних ділянок під об'єктами централізованого водопостачання КП "Петрівський ККП" в с. Старі Петрівці на вул. Промислова та Князя Святослава.

Вирішено подати клопотання щодо присвоєння почесного звання «Заслужений працівник культури України» Завалій Валентині Борисівні, викладачу по класу бандури та сольного співу в Петрівській школі мистецтв, в якій вона працює з 1994 року по даний час.

09 липня 2024

1.  Протокол поіменного голосування І пленарного засідання
СКАЧАТИ ФАЙЛ

2.  Протокол поіменного голосування ІІ пленарного засідання
СКАЧАТИ ФАЙЛ