Офіційний сайт Петрівської сільської ради

Петрівська
сільська рада
Офіційний сайт
Петрівської сільської ради

Молодіжна рада

Молодіжна рада - дорадчий орган Петрівської сільської ради

Молодіжна рада Петрівської сільської територіальної громади є молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня, що  утворюється на підставі Положення про Молодіжну раду Петрівської сільської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету  Петрівської сільської  ради  від 22 квітня 2021 року № 263.

Склад молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі молодіжної ради та запропоновані інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад молодіжної ради буде визначено установчими зборами (не більше 35 членів) на строк у два роки.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України:

-  по одному представнику від кожного навчального закладу, кандидатури яких подаються учнівським самоврядуванням даного навчального закладу;

- по три представника від кожного населеного пункту за поданням старости
(в.о. старости) села;

- по одному представнику від молодіжних громадських організацій, що зареєстровані та діють в межах територіальної громади;

- самовисуванці, які зібрали 10 підписів від молодих жителів громади на свою підтримку, кандидатури яких визначаються ініціативною групою.

До складу молодіжної ради може бути обрано не більше трьох представників від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

✔      прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;

✔      біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

✔     згода на обробку персональних даних.

Документи для участі в установчих зборах подаються до 26 червня 2021 року шляхом надсилання сканкопій оригіналів документів на електронну адресу сектору культури, молоді та спорту Петрівської сільської ради: [email protected].

Телефон для довідок, контактна особа -  Алла Тарасєєва   +38063 041 97 28.

Установчі збори 28.07. 2021 року не відбулися у зв'язку з малою кількістю поданих заяв. 

1.  Зразки: заява, витяг з протоколу, біоргафічна довідка, згода
СКАЧАТИ ФАЙЛ