Шановні мешканці Петрівської громади!

Запрошуємо активних громадян, представників ДФТГ, усіх бажаючих долучитись до робочої зустрічі в рамках національної кампанії рекрутингу "Гвардія Наступу".

Кампанія розрахована на вмотивованих українців, які мають змогу добровільно записатися до бригад, покликаних на захист нашої держави, які найбільше пасують їм за ідеологією та цінностями.

До бригад мають можливість долучитися добровольці, свідомі патріоти України, які бажають продовжити виконання бойових завдань у відповідному підрозділі на контрактній основі.

Зустріч відбудеться завтра, 11 лютого 2023 року о 12:00 у приміщенні Будинку Культури, с. Старі Петрівці (вул. Князя Святослава, 157).

В рамках зустрічі будуть розглянуті наступні питання:
▪️механізм вступу до штурмових бригад;
▪️переваги служби у цих формуваннях.

Долучайтеся до «Гвардії наступу»! Ставайте частиною історії!
Контакти «Гвардія Наступу» – номер телефону: 0 800 10 00 20, сайт: storm.mvs.gov.ua

10 лютого 2023