Планові вимкнення електропостачання

ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляють:

У зв’язку з виконанням аварійних робіт буде відключення електроенергії:

13 червня з 09:00 по 19:00

Нові Петрівці: вул. Б. Хмельницького, Бузкова, 1-го Травня, пров. 1-го Травня, Незалежності, Захисників України, Соборна, пров. Соборний, Дзвінкова, Дніпровська, пров. Дніпровський, Єдності, Ярослава Мудрого, Затишна, Святослава Князя, Свято-Покровська, Михайлівська, Новопрорізна, Родинна, Українська, Шевченка, Шкільна, Щаслива, Кузнечна, Авіаконструктора Антонова, Аптечна, Грушевського, Лесі Українки, Лілейна, Межигірська, Молодіжна, Набережно-Дніпровська, Нова, Ново-Київська, Перемоги, Польова, Преображенська, Українська, Ягідна.

Старі Петрівці: вул. Гагаріна, пров. Горіховий, Грушевського, Дачна, Заводська, Затишна, Заярська, Князя Святослава, Лазурна, 1-го Травня, Польова, Щевченка, Чигрина, Букаєвиця, Героїв, Жовтнева, Мазепи, Межигірська, Миру, Петрівська, пров. Петрівський, Поповича, Перемоги, Сагайдачного, Старий Сад, Чигрина, Шевченка.

Лютіж: вул. Поповича.

11 червня 2024