Змагання з армспорту в Петрівській громаді

В Петрівській громаді відбулися змагання з армспорту. Цей вид спорту у нас успішно та стрімко розвивається вже два роки, не дивлячись на всі труднощі та виклики. Його розвитку ми завдячуємо завідувачу філії КЗ ЦКП СК Нептун Євгенію Пінчуку(який до того ж став головою Київської обласної федерації з армспорту) при повній і безумовній підтримці голови нашої громади Радіона Старенького.

Сьогоднішні змагання були за Кубок Петрівської громади з нагоди Дня фізичної культури та спорту, поборотися за нього прибуло 80 спортсменів з різних громад, багато з них вже не вперше відвідують наші змагання і завжди щиро дякують за рівень підготовки.

Суддівство здійснювали поважні і кваліфіковані судді
Каргопольцева Вікторія
Фабрицій Анатолій
Костків Володимир
Марков Євгеній.

Щиро дякуємо всім хто сьогодні приєднався до змагань та всім хто допоміг в їх організації та підготовці!

Окрема дяка
Марчук Аллі
Гедзюк Максиму
Фабрицій Анатолію - суддя
Ви гідно представляли нашу громаду.

11 вересня 2023