Планові вимкнення електропостачання

ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляють:

У зв’язку з виконанням аварійних робіт буде відключення електроенергії:

17.05.2023 з 09:00 по 19:00

Нові Петрівці: вул. 1-го Травня, пров. 1-го Травня, масив Польовий, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, Івана  Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунська,  пров. Мощунський, Оболонська, Преображенська, Лілейна, Затишна, Богдана Хмельницького, Лісова, Черкаська, Ягідна, Луцька, масив Музейний, Драгоманова Михайла, Василя Сухомлинського, Музейна, Довженка, Соборна, Павла Тичини, Львівська, Виноградна, Колоскова, Веселкова, Вишнева, Вінницька, Волинська, Закарпатська, Лісова, масив Ягоди, масив Молодіжний, Межигірська, Сумська, Яблунева, Озерна, Покровська.

Старі Петрівці: вул. Сагайдачного, Молодіжна, Короткевича, Промислова, Благодатна, Бузкова, масив Букаєвиця, В. Стуса, Івана Франка, ім. І.Д. Бондаренка, Казанська, Калнишевського Гетьмана, Покровська, Промислова, Сонячна, урочище Букаєвиця, Чигрина.

18.05 2023 з 09:00 по 17:00

Нові Петрівці: вул. 1-го Травня, пров. 1-го Травня, масив Польовий, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, Івана  Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунська, пров. Мощунський, Оболонська.

15 травня 2023