Інформація щодо водопостачання

Станом на зараз щонайменше протягом доби вода відсутня приблизно в 300 абонентів. В багатьох або частково відсутня протягом доби або зі слабким тиском.

На вихідних була найскладніша ситуація. На найближчі три дні рекордна спека для нашої країни продовжиться. Тому полегшення з водопостачанням не передбачається.

Працівники комунгоспу намагаються швидко перемикати насоси на генератори, де вони є, при відключенні електропостачання від мережі, але все рівно певний час втрачається.

Сьогодні 15.07 о 17:00 буде перекрито водопостачання на вулицю Межигірська в Нових Петрівцях, для того щоб вода дісталась до абонентів вулиць Шевченка та Дзвінкової. Через спеку та надмірне споживання вода на ці вулиці практично не доходить. Відкриють воду на Межигірську завтра о 7:00.

Тому радимо жителям цих вулиць при наявності води зробити її запас.

15 липня 2024