Засідання 32 сесії та виконавчого комітету

16 лютого 2023 року відбулося спільне засідання 32 сесії та виконавчого комітету.

Загалом члени засідання ухвалили 74 рішення. З-поміж важливого такі питання.

Найперше – звітували директори закладів освіти Петрівської громади, директор Центру культурних послуг, голови комісій – адміністративної та з питань захисту прав дитини, голова опікунської ради, поліцейські офіцери громади, секретар виконавчого комітету та Петрівський сільський голова. До речі, звіт сільського голови є вже опублікований на офіційному сайті Петрівської сільської ради, у ФБ та в місцевій газеті «Петрівська громада». Всі інші звіти також незабаром оприлюднимо на офіційному сайті у вкладці «Рішення Петрівської сільської ради у 2023 році».

Ухвалили рішення про виконання Програми соціально-економічного розвитку, програм Петрівської громади, а також виконання бюджету за 2022 рік.

Затвердили плани роботи комісії з питань прав захисту дитини та опікунської ради, а також план роботи виконавчого комітету.

Затверджено перелік суспільно корисних робіт та об’єктів, де порушники виконуватимуть роботи.

Внесено зміни до бюджету та ухвалено рішення виділити кошти зокрема на:
- придбання паливно-мастильних матеріалів для генераторів комунальних установ громади;
- модернізацію системи відеоспостереження;
- реконструкцію водопроводу у с. Старі Петрівці;
- ямковий ремонт доріг у громаді;
- капітальний ремонт санвузлів та придбання меблів для класу безпеки у Старопетрівському ліцеї;
- придбання автомобіля для Добровольчого формування Петрівської територіальної громади.

Розглянуто протокол про адміністративне правопорушення на мешканця м. Києва Лалу Олександра, який висипав на дорогу з вантажного автомобіля виробничі відходи неподалік Північної підстанції. На порушника наклали штраф у розмірі 1360 грн.

Ухвалено рішення про виплату стипендій у 2023 році учням та вчителям закладів загальної середньої освіти – переможцям олімпіад та різноманітних конкурсів державного рівня.

Згідно з Програмою «Турбота» виділено кошти на виплату одноразової матеріальної допомоги онкохворим та тяжкохворим:
- у розмірі 3 тис. грн – 9 особам;
- у розмірі 5 тис.грн – 7 особам;
- у розмірі 10 тис. грн – 11 особам.
Надано допомогу у розмірі 20 тис. грн погорільцям – Сенько Лесі у с. Нові Петрівці по вул. Корольова, 47 та Бондаренко Ользі у с. Старі Петрівці по вул. Дніпровській, 24.

Надано допомогу на поховання учасників бойових дій у розмірі 20 тис. грн – трьом особам.

Ухвалено ряд рішень щодо земельних питань.

16 лютого 2023

1.  Протокол поіменного голосування