Засідання виконавчого комітету Петрівської сільської ради

16 травня відбулося засідання виконавчого комітету Петрівської сільської ради.
  • Затверджено список громадян, яким присвоюється відзнака «За заслуги перед Петрівською громадою» (5 чоловік).
  • Розглянуто протокол щодо адміністративного порушення, скоєного жителем м. Київ, який вчинив спробу викинути сміття зі свого автомобіля на території загального користування по вул. 1-го Травня в с. Нові Петрівці. На правопорушника накладено штраф у розмірі 1360 грн.
  • Директор КП «Петрівськийблагоустрій» прозвітував про роботу, виконану на двомісячнику благоустрою. Аналізуючи заплановане, роботу виконано на 75%. Це спричинено тим, що доводилося вирішувати позапланові нагальні питання, а також нестачею кадрів. Звичайно, ті роботи, що не виконані, будуть завершені, як тільки з’явиться можливість.
  • Схвалено звіт про виконання бюджету Петрівської сільської територіальної громади за І квартал 2023 року:
-доходи склали 78 667 449, 90 грн;
-видатки - 54 623 015,76 грн.
  • Затверджено проєктно-кошторисну документацію по об’єкту будівництва «Капітальний ремонт з заходами енергозбереження, енергоефективності, термомодернізацією Новопетрівської Гімназії №1 Петрівської сільської ради. Дані роботи плануються виконувати з обласного бюджету.
  • Розглянуто заяви по програмі «Турбота».
  • Надано одноразову матеріальну допомогу по життєво-важливих показниках онкохворим та тяжкохворим громадянам та інвалідам, які потребують лікування:
у розмірі 3 000 грн – 11 чол.;
у розмірі 5 000 грн – 7 чол.;
у розмірі 10 000 грн – 4 чол.
  • Надано одноразову матеріальну допомогу членам сімей на встановлення пам’ятників загиблим учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та поховані на території Петрівської сільської територіальної громади в розмірі 50 000 гривень:
-гр. Волошиній Наталії Олександрівні;
-гр. Людвиченко Олександрі Михайлівні;
-гр. Заболоцькій Наталії Михайлівні;
-гр. Шпак Ірині Анатоліївні;
-гр. Пархоменко Людмилі Василівні;
-гр. Козирь Світлані Йосипівні;
-гр. Євдокименко Світлані Миколаївні;
-гр. Данько Вікторії Вікторівні;
-гр. Марінченко Тетяні Андріївні;
-гр. Пархоменко Олені Сергіївні;
-гр. Дідковській Катерині Яківні;
-гр. Щербатюк Анатолію Григоровичу;
-гр. Горзовій Вікторії Ярославівні.
  • Ухвалено рішення оголосити конкурс на посаду директора КЗ «Петрівська школа мистецтв».
  • Надано дозвіл жительці с. Нові Петрівці Глуховській А.О. на виконання підсипки зсувної ділянки схилу яру , що потребує укріплення по вул. Межигірській, 89.
  • Присвоєно 19 поштових адрес (15 – у с. Нові Петрівці, 3- у с. Старі Петрівці, 1 – у с. Лютіж).
  • Розглянуто 7 питань Служби у справах дітей Петрівської сільської ради (дана інформація є конфіденційною та не розголошується).

16 травня 2023