Оголошення

19 січня на Водохреще (за юліанським календарем) рекомендовано настоятелям місцевих релігійних громад утриматися від проведення освячення на водних об’єктах Петрівської громади, відповідно прихожанам та жителям Петрівської громади рекомендується утриматися від традиційних занурювань у відкритих водоймах.

Таке рішення сьогодні у протоколі було затверджено на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Петрівської сільської ради та підписано сільським головою.

Даний протокол має на меті у першу чергу запобігти можливому травмуванню чи загибелі людей на водних об’єктах Петрівської громади під час відзначення релігійного свята Водохреща, враховуючи агресію російської федерації та воєнний стан в Україні.

Просимо жителів громади враховувати також погодні умови, які є вкрай несприятливими для перебування на відкритих водоймах – це може загрожувати вашому життю та здоров’ю.
Бережіть себе та своїх близьких.

17 січня 2023