Герої не вмирають

Сьогодні минає річниця від дня загибелі від російської агресії двох жителів нашої громади з с. Нові Петрівці – Дідковського Богдана Миколайовича 1979 року народження та Козиря Юрія Павловича 1972 року народження.

Військовослужбовці загинули у м. Десна, куди росіяни здійснили масований ракетний удар навесні 17 травня 2022 року. Близько 5:00 російська авіація випустила чотири ракети по селищу Десна, дві з них влучили в будівлі, де тоді загинуло 87 людей. Серед них були і Юрій Павлович та Богдан Миколайович.

Довгий час чоловіки вважалися без вісти зниклими і лише через пів року вдалося ідентифікувати їхні тіла та провести в останню путь як справжніх Героїв, що віддали своє життя за рідну державу.

Обидва воїни нагороджені нагрудним знаком «За заслуги перед Петрівською громадою» посмертно.

Петрівський сільський голова Радіон Старенький спільно з працівниками сільської ради сьогодні зранку поклали квіти до могил Дідковського Б.М. та Козиря Ю.П., які поховані на новопетрівському кладовищі на вул. Соборній.

Вічна пам'ять Героям!

17 травня 2023