Засідання позачергової 55 сесії

17 квітня відбулась комісія з питань надання та розподілу матеріальної допомоги захисникам та захисницям Петрівської сільської територіальної громади та членамїх родин.

Вирішили:
Надати одноразову матеріальну допомогу 3-м учасникам бойових дій, що захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, які потребують лікування через травми, поранення, отримані у зоні бойових дій.

Надати одноразову матеріальну допомогу 7-м військовослужбовцям, які виконують завдання у зоні бойових дій для придбання матеріально-технічних засобів, товарів військового призначення в розмірі по 120 000 гривень кожному.

Прийняли до відома звіти військових, які вже отримали кошти на військові потреби, придбали необхідні засоби та надали відповідні фотозвіти і квитанції.

17 травня 2024

1.  Протокол поіменного голосування