Продовження засідання чергової 40 сесії Петрівської сільської ради VII скликання

Сьогодні у приміщенні Петрівської сільської ради було продовження 40 сесії.

Ухвалено рішення удвічі підняти оплату харчування у закладах загальної середньої освіти, адже на сьогоднішній день значно піднялися ціни на продукти харчування.
З 1 вересня 2023 року вартість одноразового гарячого харчування для учнів за 1 день:
- 1-4 класів – 40 грн;
- 5-9 – класів 45 грн.
- 10-11 класів – 50 грн.
- для вихованців груп подовженого дня – 30 грн.
Пільгові категорії дітей, які харчуватимуться безкоштовно, за рахунок сільського бюджету:
- діти-сироти, діти, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах), дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей з числа осіб, визначених у статтях 10 та 10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
- діти, які є постраждалими згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;
- діти з числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, які мають статус дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій чи збройних конфліктів;
- діти військовослужбовців Збройних Сил України;
- діти родин, які знаходяться у складних життєвих обставинах.
Пільгові категорії, за які 50% вартості харчування сплачуватиметься з сільського бюджету:
-багатодітні сім’ї;
-діти учасників бойових дій;
-діти учасників АТО;
-діти з інвалідністю;
-мати-одиначки.
За інших дітей батьки сплачуватимуть за харчування 100% як у дитячих садках, так і у ліцеях та гімназії.

Вартість харчування для дітей, що ходитимуть у дитячі садки не змінюється, вона становить 100 грн у день за дитину. Пільгові категорії ті самі, що й у закладах загальної середньої освіти.

Також ухвалено рішення про взяття на облік сільською радою шкільного автобуса, переданого Київською ОДА та передачу його на баланс Старопетрівського ліцею.

Враховуючи той факт, що об’єдналося два навчальні заклади, один з яких з Нових Петрівець, а інший зі Старих Петрівець – ухвалено рішення перейменувати Старопетрівський ліцей на Петрівський ліцей.

18 серпня 2023

1.  Протоколи поіменного голосування