Планові вимкнення електропостачання

ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляють:
У зв’язку з виконанням аварійних робіт буде відключення електроенергії:

25.04.2023 з 09:00 по 19:00

Нові Петрівці: вул. 1-го Травня, пров. 1-го Травня, Незалежності, Аптечна, Богдана Хмельницького, Бузкова, Захисників України (Ватутіна), Соборна, пров. Соборний, Перемоги (Гагаріна), Дніпровська (Горького), пров. Дніпровський (Горького), Щаслива (Гречка), Ярослава Мудрого, Затишна, Святослава Князя, Авіаконструктора Антонова (Комарова), Молодіжна, Кузнечна, Грушевського, Свято-Покровська, Родинна (Лермонтова), Лесі Українки, Лілейна, Межигірська, Ново-Прорізна, Набережно-Дніпровська, Незалежності, Нова, Ново-Київська, Дзвінкова (Островського), Українська, Польова, Преображенська, Михайлівська (Пушкіна), вул. Єдності (пров. Пушкіна), Старосільська, Шевченка, Шкільна, Ягідна, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, Івана Кудрі, Козацька, Європейська, Мощунська, пров. Мощунський, Оболонська.

Старі Петрівці: вул. Гагаріна, Героїв, пров. Горіховий, Грушевського, Дачна, Жовтнева, Заводська, Заярська, Князя Святослава, Лазурна, Мазепи, Межигірська, Миру, 1-го Травня, Петрівська, пров. Петрівський, Польова, Поповича, Перемоги, Сагайдачного, Затишна, Шевченка, Букаєвиця, пров. Виноградний, Б. Хмельницького, пров. Б. Хмельницького, пров. Тичини, Садова, пров. Сосюри, пров. Лісовий, Нагірна, Дубрівська.

Лютіж: Поповича, Рильського, Шевченка, Топорікова, Левадна (Ватутіна), Визволителів.

26.04.2023 з 09:00 по 18:00

Нові Петрівці: вул. 1-го Травня, пров. 1-го Травня, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунська, пров. Мощунський, Оболонська.

Старі Петрівці: вул. 1-го Травня, Заярська, Князя Святослава, Жовтнева, Героїв, Власова, Чигрина, Садова, Б. Хмельницького, Грушевського, Дубрівська, Молодіжна, Лесі Українки, пров. Виноградний, пров. Садовий, пров. Лісовий, пров. Миру.

27.04.2023 з 09:00 по 19:00

Старі Петрівці: пров. Виноградний, вул. Б. Хмельницького, пров. Тичини, Садова, пров. Сосюри, пров. Лісовий.

20 квітня 2023