Планові вимкнення електропостачання

ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляють:

У зв’язку з виконанням аварійних робіт буде відключення електроенергії:

4 та 5 травня з 09:00 по 19:00

Нові Петрівці: вул. Свято-Покровська, Дніпровська (Горького), Дніпровський (пров. Горького), Авіаконструктора Антонова (Комарова), Кузнечна, Набережно-Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Щаслива (Гречка), Шевченка, Михайлівська (Пушкіна), вул. Єдності (пров. Пушкіна), Дзвінкова (Островського), Лесі Українки, урочище «Княжне», Ярослава Мудрого, Українська (Петровського), Соборна, пров. Соборна, Бузкова, Аптечна, Старосільська, Шкільна, Грушевського, Захисників України (Ватутіна), Родинна (Лермонтова), Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності, пров. 1-го Травня, пров. 1-го Травня, Ново-Київська, Новопрорізна, Ягідна, Польова, масив "Ягоди", Богдана Хмельницького, Нова, Перемоги (Гагаріна), Молодіжна, Лісова, Черкаська, Луцька, масив Музейний, Драгоманова, Сухомлинського, Тичини, Львівська, Виноградна, Колоскова, Музейна, Довженка, Веселкова, Вишнева, Вінницька, Волинська, Закарпатська, Сумська, Яблунева.

Старі Петрівці: вул. Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, 1-го Травня, Жовтнева, Петрівська, пров. Петрівський, урочище Кагати, Нагірна, масив Старий Сад, масив Букаєвиця, Дачна, Перемоги, масив Петрівські кручі, Межигірська, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Затишна (Тітова), Шевченка, Сагайдачного, пров. Горіховий, Дубрівська, Сагайдачного, Молодіжна, Короткевича, Промислова, Грушевського, Мазепи, Благодатна, Бузкова, В. Стуса, Івана Франка, І.Д. Бондаренка, Казанська, Калнишевського Гетьмана, Покровська, Сонячна,  Чигрина.

Лютіж: вул. Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська, пров. Поповича.

02 травня 2023