Річниця загибелі двох наших воїнів

⚫️18 серпня минула річниця з дня загибелі двох наших воїнів – Марінченка Олега та Людвиченка Олександра. Вічна пам'ять Героям, які віддали своє життя за Україну!
⚫️Марінченко Олег Іванович 1965 року народження, був священником. З початком російсько-української війни у 2014 році пішов на фронт добровольцем. Став капеланом. Під час оборони Донецького аеропорту у 201 5-му допомагав лікарям ще і як парамедик. Загинув Олег Іванович 18 серпня 2022 року на херсонському напрямку від ворожої міни. Поховали воїна 23 серпня в Нових Петрівцях.
⚫️Людвиченко Олександр Володимирович 1970 року народження, житель села Гута-Межигірська. Олександр Володимирович пройшов чотири ротації, служив у Чернігівській, Сумській, Донецькій, Харківській областях, зокрема під Ізюмом. А після останньої ротації поліг смертю хоробрих під час щільного ворожого обстрілу в селі Мазанівка Краматорського району Донецької області 18 серпня 2022 року. Похований у Гуті-Межигірській 26 серпня.

21 серпня 2023