Розширена нарада керівників комунальних закладів і установ, а також відділів Петрівської сільської ради

Сьогодні відбулася розширена нарада керівників комунальних закладів і установ, а також відділів Петрівської сільської ради.
На початку наради Петрівський сільський голова Радіон Старенький вручив подяки за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення життєдіяльності громади, а також з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення:

• Пащенку Євгенію Вікторовичу, трактористу транспортної служби КП «Петрівський благоустрій»;

• Отрохову Богдану Анатолійовичу, майстру служби впорядкування територій КП «Петрівський благоустрій»;

• Федорову Володимиру Петровичу, трактористу транспортної служби КП «Петрівський благоустрій»;

• Пучкову Євгенію Ігоровичу, дорожньому робітнику служби впорядкування територій КП «Петрівський благоустрій»;

• Фесенко Любові Олександрівні, старшому обліковцю КП «Петрівський ККП»;

• Зайченку Віктору Володимировичу, техніку з експлуатації мереж КП «Петрівський ККП»;

• П’ятницькому Сергію Олександровичу, водію КП «Петрівський ККП»;

• Селезі Галині Андріївні, обліковцю КП «Петрівський ККП»;

• Бурмі Івану Михайловичу, директору КП «Петрівський ККП»;

• Барничу Володимиру Юрійовичу, головному інженеру КП «Петрівський ККП».

Також грамоту від голови Вишгородської районної ради Правдивої Ірини Олександрівни отримав директор КП «Петрівський благоустрій» Мороз Олександр Вікторович.

Далі були робочі питання. Кожен з керівників розповів про ту роботу, яка проводиться та планується у найближчий час.
Ось основні тези наради.

- У Лютізькому ліцеї здійснюється монтаж пожежної сигналізації.

- Старопетрівський ліцей готується на канікулах удосконалювати укриття та ремонтувати туалети.

- У Новопетрівській гімназії №2 поремонтували дах, пошкоджений під час воєнних дій.

- У Новопетрівській гімназії №1 сім вчителів пройшло атестацію на підтвердження чи підвищення своєї кваліфікації.

- Новопетрівський ліцей має чимало учнів, що готуються захищати Київську область на Всеукраїнському етапі Малої Академії Наук.

- У Новопетрівській дитячій школі мистецтв закінчують дообладнувати укриття цивільного захисту.

- У Центрі культурних послуг готується до відкриття секція з тенісу.

- Медичні заклади працюють та продовжують надавати свої послуги у повному обсязі. Запрошують підписувати декларації з лікарями. Нагадуємо, що декларацію з сімейним лікарем можуть підписати не лише жителі громади, а й тимчасово переміщені особи.

- Служба у справах дітей повідомила, що наступного тижня формуватиметься нова група для виїзду на тимчасове проживання до Румунії.

- Поки діти не мають можливості відвідувати садочок «Пролісок», там проводяться ремонти туалетів. Також у цьому дитсадку та у лютізькому «Барвінок» встановлено «тривожні кнопки» на випадок екстрених ситуацій.

- Дитячий садок «Петрик» продовжує свою роботу. Паралельно там проводяться роботи в укритті по гідроізоляції.

- Обговорювалася проблема, що виникла з водопостачанням у с. Старі Петрівці. КП «Петрівський ККП» продовжує роботу над усуненням поломок у системі. Та лише повна заміна водопроводу вирішить ті проблеми, що існують, система вже повністю зносилася.

- КП «Петрівський благоустрій» продовжує працювати над планом двомісячника благоустрою, виконуючи поточні весняні роботи.

- Всі заклади готуються до завершення опалювального сезону та обговорювали питання подальшого зберігання дров, що залишилися.

23 березня 2023