Планові вимкнення електропостачання

ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляють:

У зв’язку з виконанням аварійних робіт буде відключення електроенергії:

25 липня з 09:00 по 19:00

Старі Петрівці: вул. Молодіжна, пров. Виноградний, пров. Лісовий, Садова, пров. Садовий, пров. Сосюри, пров. Тичини, Букаєвиця, масив Пальметний Сад, масив Старий Сад.

Лютіж: вул. Вітряного, Європейська, Левадна, М. Рильського, Приморська, Садова, Шевченка.

27 липня з 09:00 по 19:00

Нові Петрівці: вул. 1-го Травня, пров. 1-го Травня, Авіаконструктора Антонова, Аптечна, Богдана Хмельницького, Бузкова, Грушевського, Дзвінкова, Дніпровська, пров. Дніпровський, Єдності, Затишна, Захисників України, Кузнечна, Лесі Українки, Лілейна, Межигірська, Михайлівська, Молодіжна, Набережно - Дніпровська, Незалежності, Нова, Ново - Київська, Перемоги, Польова, Преображенська, Родинна, Свято-Покровська, Святослава Князя, Соборна, пров. Соборний, Українська, Шевченка, Шкільна, Щаслива, Ягідна, Ярослава Мудрого.

Старі Петрівці: вул. Гагаріна, Героїв, пров. Горіховий, Грушевського, Дачна, Жовтнева, Заводська, Затишна, Заярська, Князя Святослава, Лазурна, Мазепи, Межигірська, Миру, 1-го Травня, Петрівська, пров. Петрівський, масив Петрівські кручі, Польова, Поповича, Перемоги, Сагайдачного, масив Старий Сад, Чигрина, Шевченка, масив Букаєвиця.

Лютіж: вул. Поповича.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру:

Для стаціонарних телефонів:

Окрема лінія для юридичних клієнтів:

Для мобільних телефонів:

23 липня 2024