Перелік місць громадського водозабору на території громади

Рекомендуємо всім по можливості мати запаси води вдома, а також запастися елементами альтернативного освітлення та обігріву. Адже кожного дня можна чекати обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури від ворога, що може призвести до тривалої відсутності електроенергії і відповідно водопостачання.

Зараз ми проводимо процедуру закупівлі потужних дизельних електростанцій для встановлення їх на насосне обладнання свердловин водопостачання та очисні споруди з КНС. Сподіваємося, що все вдасться, але є ряд першкод, через які не вдається це зробити швидко.

Також надаємо інформацію про перелік місць громадського водозабору у Петрівській громаді. Це адреси розташування криниць у селах. Але разом з тим попереджаємо, що ця вода придатна лише для технічного використання.

Детальніше про місця, які можуть стати в нагоді у критичних ситуаціях та пам'ятки, які згодяться, читайте на офіційному сайті Петрівської сільської ради: https://novipetrivtsi-rada.gov.ua/ua/st/pg/231122682187831_s/

23 листопада 2022