Планові вимкнення електропостачання

ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляють:
У зв’язку з виконанням аварійних робіт буде відключення електроенергії:

26.04.2023 з 09:00 по 18:00

Нові Петрівці: вул. 1-го Травня, пров. 1-го Травня, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунська, пров. Мощунський, Оболонська, Озерна, масив «Польовий», Польова, Сумська.

Старі Петрівці: вул. 1-го Травня, Заярська, Князя Святослава, Жовтнева, пров. Жовтневий, Героїв, Власова, Чигрина, Садова, пров. Садовий, Б. Хмельницького, пров. Б. Хмельницького, Грушевського, Дубрівська, Молодіжна, пров. Молодіжний, Лесі Українки, пров. Виноградний, пров. Лісовий, Миру, Дачна, Івасюка, Київська, пров. Сосюри, пров. Тичини, Пальметний Сад, урочище «Старий Сад».

28.04 2023 з 09:00 по 19:00

Старі Петрівці: пров. Виноградний, вул. Б. Хмельницького, пров. Б. Хмельницького, пров. Тичини, вул. Садова, пров. Садовий, урочище «Старий Сад», Букаєвиця, Молодіжна, пров. Сосюри, Пальметний Сад.

Лютіж: вул. Левадна (Ватутіна), Вітряного, М. Рильського, Приморська, Садова, Шевченка, Європейська (Топорікова), Урочище «Туровча».

24 квітня 2023