З 20 по 26 червня у Нових Петрівцях проходив Чемпіонат села Нові Петрівці з шашок та шахів, приурочений Дню молоді, у якому мали змогу взяти участь жителі Петрівської ОТГ – з сіл Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж та Гута Межигірська. Організатори турніру – Новопетрівська сільська рада та Новопетрівський будинок культури. У фінансовому забезпеченні змагань, окрім Новопетрівської сільської ради, допомагали підприємства: ТОВ «Новус Україна» та ТОВ «Перший столичний хлібозавод».

Сьогодні відбулося нагородження переможців. Всього взяли участь 40 учасників по шашках і 37 – по шахах у чотирьох вікових категоріях. Але жоден з учасників не залишився без уваги, кожен отримав диплом за участь та пам’ятні сувеніри. Переможці визначалися окремо у кожній категорії – 1, 2 та 3 місце. Вони були нагороджені відповідними кубками, медалями, дипломами та грошовими призами.

Отож, переможцями стали:

1 місце – Макуха Микола

2 місце – Левковець Петро

3 місце – Циганюк Катерина

Новопетрівський сільський голова Радіон Старенький привітав усіх присутніх. Побажав подальших перемог, віри у себе та ніколи не зупинятися на досягнутому і рухатися тільки вперед.

Також на церемонії нагородження були присутні почесні гості: Генеральний директор ТОВ «Новус Україна» Марк Петкевич та заступник Генерального директора холдингу «Хлібні інвестиції», Президент Всеукраїнської асоціації пекарів Олександр Тараненко

Вже третій рік поспіль проходять подібні чемпіонати у Нових Петрівцях. З минулого року при будинку культури  працює гурток, де можна навчитися такій інтелектуальній грі як шахи або вдосконалити свої знання та вміння.

26 червня 2020