Планові вимкнення електропостачання

З метою підвищення надійності електропостачання  та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи  у мережах Вишгородського району. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії:

30.01.2023 з 10:00 по 17:00

Нові Петрівці: вул. Свято-Покровська, Дніпровська (Горького), Авіаконструктора Антонова (Комарова), Кузнечна, Набережно-Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Щаслива (Гречка), Шевченка, Михайлівська (Пушкіна), Дзвінкова (Островського), Лесі Українки, Соборна, пров. Соборний, Ярослава Мудрого, Незалежності, Українська, Бузкова, Аптечна, Старосільська, Шкільна, Грушевського, Захисників України (Ватутіна), Родинна (Лермонтова), Єдності (пров. Пушкіна), , Лілейна, Преображенська, Затишна, пров. Дніпровський (пров. Горького), 1-го Травня, пров. 1-го Травня, Ново-Київська, Ягідна, Польова, Богдана Хмельницького.

Старі Петрівці: вул. Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, 1-го Травня, Жовтнева, Петрівська, пров. Петрівський, Нагірна, Дачна, Перемоги, Межигірська, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Тітова, Шевченка, Сагайдачного, пров. Горіховий, Дубрівська, пров. Виноградний, пров. Б. Хмельницького, пров. Тичини, Садова.

Лютіж: вул. Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська.

У зв’язку з тим, що під час вимкнення електропостачання можливо не працюватимуть насоси для води, в даний період також можливі перебої з водопостачанням.

У компанії ДТЕК цілодобово працюють дистанційні канали обслуговування: сайт компанії https://www.dtek-krem.com.ua/ua, мобільний додаток «Мережі онлайн», оновлені чат-боти Viber і Telegram, офіційна сторінка Facebook https://www.facebook.com/dtekkrem, або номери кол-центру: (044) 459 07 40, (067) 495 70 40, (093) 495-70-40 (099) 495-70-40.

27 січня 2023