Засідання чергової 35 сесії Петрівської сільської ради VIII скликання

27 квітня відбулося засідання чергової 35 сесії Петрівської сільської ради.

Перед початком розгляду сесійних питань Петрівський сільський голова Радіон Старенький нагородив нагрудним знаком "За заслуги перед Петрівською громадою" Гоборова Миколу Дмитровича. З перших днів війни Микола Дмитрович переїхав з Херсонської області в нашу громаду та приєднався до Добровольчого формування територіальної громади. 04.04.2022 р. був призваний до лав ЗСУ. На даний час проходить службуна Донецькому напрямку.

Створено комунальний заклад «Петрівська школа мистецтв» Петрівської сільської ради, затверджено його статут, структуру та штатний розпис. З утворенням Петрівської громади цей заклад входив до складу КЗ «Центр культурних послуг». Відділено школу мистецтв відповідно до змін у законодавстві, на роботу закладу це не вплине, штат та структура фактично залишаються такими, як і були.

З бюджету Петрівської громади виділено зокрема кошти на:
-матеріальна допомога на встановлення пам’ятника хлопчику Степанку, що загинув 17 березня 2022 року від ворожої ракети;
-капітальний ремонт покрівлі Новопетрівської гімназії №2;
-поточний ремонт віконних блоків у Гутамежигірському сільському клубі;
-роботи по газопостачанню в Новопетрівській школі мистецтв;
-фінансову підтримку 10-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС у Київській області;
-придбання драгера (пристрою для виявлення алкоголю в крові людини) для офіцерів громади;
-капітальний ремонт укриття КНП «Петрівський консультативно-діагностичний центр»;
-капітальний ремонт аварійного приміщення у дитячому садку «Пролісок»;
-поточний ремонт водопровідних мереж по вулицях Цвілія, Європейській (колишня Топорікова) у с. Лютіж, Межигірській у с. Старі Петрівці, Межигірській та Князя Святослава у с. Нові Петрівці;
-капітальний ремонт приміщення електрощитової, придбання матеріалів для облаштування огорожі та встановлення воріт у Новопетрівському ліцеї.

Прийнято субвенцію з державного бюджету на ремонт спортивної зони «Активні парки – локації здорової України».
Внесено зміни у структуру виконавчих органів Петрівської сільської ради.

До штату Петрівської сільської ради уведено посаду спеціаліста з питань цивільного захисту та електромонтера – по 0,5 ставки.

У штат КП «Петрівський благоустрій» також додано дві штатні одиниці – дорожній працівник та працівник з обслуговування місць поховань.

Внесено зміни у структуру опікунської ради. Введено до складу двох працівників КЗ «Центр надання комунальних послуг» Степаниденко Л.А. та Бугаєнко Л.О., а також працівника Вишгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Онупрієнка С.Ю.

Також затверджено штатний розпис Петрівського консультативно-діагностичного центру – додано 0,25 ставки терапевта.

Розглянуто ряд земельних питань.

27 квітня 2023

1.  Протокол поіменного голосування