Прощання з Героєм

◼️Всього 22 роки, все життя могло бути попереду, багато планів, яким так і не вдалося реалізуватися, адже жахлива війна забрала цю можливість.
◼️Петрівська громада прощалася з новопетрівчанином Буренком Сергієм 2001 року народження. Нестерпна втрата для рідних і близьких, невимовна біль для однокласників та вчителів Новопетрівського ліцею №2, з яким ще лише кілька років тому попрощався Сергій, а сьогодні з величезним сумом у серці з ним попрощалася вся громада, доякої він повернувся на щиті. Ті, хто його знав, запам'ятають Сергія хоробрим, справедливим, веселим юнаком. Та головне - для нас всіх він назавжди залишиться Героєм, який до останнього подиху захищав Україну та всіх українців.
◼️Лише у 2020 році він пішов до лав ЗСУ, а вже у 2022 році виконував свій громадянський обов’язок захищати рідну державу. Загинув 23 серпня у Луганській області.
◼️Воїну устелили останній шлях живими квітами, що принесли жителі громади. На колінах проводжали та зі сльозами на очах.
Вічна пам'ять та слава Герою!

28 серпня 2023