Пункти незламності в Петрівській громаді

У Петрівській громаді діє два Пункти незламності – це місця, де ви можете підзарядити телефон, випити гарячого чаю, зігрітися.

1. в Новопетрівському будинку культури за адресою село Нові Петрівці, вулиця Свято-Покровська, 220.

Відповідальна особа - Сивоха-Іваненко Альона Степанівна, контактний телефон 063-953-25-78
.
2. на території стаціонарного / денного відділення соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді комунальної установи Петрівської сільської ради «Центр надання соціальних послуг» за адресою село Нові Петрівці, вулиця Ново-Київська, 121.

Відповідальна особа - Жадан Микола Михайлович, контактний телефон 067-689-09-42.

Також у громаді є магазини, аптеки, кав’ярні, АЗС, які працюють навіть під час відсутності світла.

Лише разом ми подолаємо всі незгоди.

Тримаймося!

29 листопада 2022