Допис сільського голови до свята останнього дзвоника

Ось і завершився ще один навчальний рік – рік напруженої праці.

І сьогодні у нашій шкільній родині свято - пролунав останній дзвоник, який сповістив про завершення навчального року і про те, що ще одна сходинка в житті наших дітей пройдена.

Для багатьох школярів - це початок чудового відпочинку на канікулах, сповнений яскравих вражень.

Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

У нашій громаді цього року всього 200 випускників 9 класу та 91 випускник 11 класу.

Золотих медалей - 7. Срібних медалей - 4.

Закінчили заклад освіти з відзнакою - 16 девʼятикласників.

Тепер по закладах:

у Лютізькому ліцеї випускників 9 класу - 53 (3 відзнаки), 11 класу - 41;

у Новопетрівському ліцеї випускників 9 класу - 48 (5 відзнак), 11 класу - 33 (2 срібні медалі, 5 золотих медалей);

у Петрівському ліцеї випускників 9 класу - 77 (6 відзнак), 11 класу - 17 (2 срібні медалі, 2 золоті медалі);

у Новопетрівській гімназії №2 випускників 9 класу - 22 (2 відзнаки).

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками.

Шановні вчителі, Ваш внесок у життя учнів неоціненний, і я вдячний за вашу відданість, терпіння і професіоналізм.

Нехай літо принесе заслужений відпочинок і натхнення для нових досягнень!

31 травня 2024