4 червня - День вшанування памʼяті дітей, які загинули від агресії рф проти України.

17 березня 2022 р. наша громада втратила маленького українського громадянина, а новопетрівська родина - свого рідного синочка.

Степанові Шпаку було тоді лише два роки.

Російська ракета влучила в багатоквартирний будинок, що на вулиці Новокиївській, 135, близько 14.00.

У момент, коли Степанка дістали з-під руїн у нього ще було серцебиття, але врятувати його, на жаль, не вдалося.

Давайте тихою молитвою згадаємо Степанка Шпака!

Легких хмаринок тобі, маленький янголятко!

Світла пам’ять! Щирі співчуття рідним та близьким!

Сьогодні працівники сільської ради на чолі з головою громади поклали квіти до могили та місця загибелі Степанка.

04 червня 2024