Планові вимкнення електропостачання

У зв’язку з виконанням аварійних робіт буде відключення електроенергії:

8, 9, та 10 березня з 09:30 по 15:30

Нові Петрівці: вул. Свято-Покровська, Дніпровська (Горького), Авіаконструктора Антонова (Комарова), Кузнечна, Набережно-Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Щаслива (Гречка), Шевченка, Михайлівська (Пушкіна), Дзвінкова (Островського), Лесі Українки, Ярослава Мудрого, Соборна, пров. Соборний, Незалежності, Українська (Петровського), Бузкова, Аптечна, Старосільська, Шкільна, Грушевського, Захисників України (Ватутіна), Родинна (Лермонтова), Єдності (пров. Пушкіна), Лілейна, Преображенська, Затишна, пров. Дніпровський (пров. Горького), 1-го Травня, пров. 1-го Травня, Ново-Київська, Ягідна, Польова, Богдана Хмельницького, Нова, Перемоги (Гагаріна), Молодіжна, Шевченка.

Старі Петрівці: вул. Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, 1-го Травня, Жовтнева, Петрівська, пров. Петрівський, Нагірна, Дачна, Перемоги, Межигірська, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Затишна (Тітова), Шевченка, Сагайдачного, пров. Горіховий, Дубрівська.

Лютіж: вул. Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська.

06 березня 2023