ГО `Центр підтримки та захисту ветеранів, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб` повідомляє

#МріїБезМеж- безкоштовна навчальна програма для ветеранів, які бажають зробити перші кроки у започаткуванні власної справи або мають намір працювати за своєю кар'єрою/має намір змінити місце роботи.

#МріїБезМеж - тренінгова програма покликана допомогти ветеранам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерами у часи невизначеності. Також прокачати навички бізнесового маркетингу та брендингу, як впровваджувати інновації.

Основні заходи/навчання відбуватимуться в м. Київ 14-17 червня 2024 року. На період проведення заходу організатори покривають всі витрати, пов'язані із проживанням та харчуванням учасників. Оплата проїзду здійснюється за власний рахунок учасників.

Відбір учасників відбуватиметься на основі якійсної заявки, яку ви можете знайти за посиланням:

07 червня 2024